HAKKIMIZDA

Uzun yılların deneyimi ve bugüne geliş hikayemiz

BERAS YAPI ve ZEMİN SİST.

AYRICALIĞIN FARKEDİLDİĞİ YERDE

2010 yılında kurulan BERAS Yapı ve Zemin Sistemleri İnş.Otomotiv San.veTic.Ltd.şti nin başarılı geçmişiyle ve Şirket ortaklarının 20 yıllık deneyimi ile Türkiye'nin önde gelen Yapı ve Zemin şirketleri arasında yer almakta ve sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Kurulduğu günden bu yana Yapı Sektörü'ne modern mimarinin gereklilikleri olan malzeme ve uygulama yöntemlerini sunan BERAS, günden güne gücünü artırarak sektördeki uzman marka konumunu pekiştirmektedir.

‘Anahtar teslimi ince İşler, Konferans salonları, Spor salonları,  işlerinin yanı sıra Asma Tavan’, ‘Bölme Duvar’, ‘Zeminkaplamaları ve ‘Havalandırma’ Sistemleri olarak 4 başlık altında toplanan BERAS ürünleri, inanılmaz sayıda ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap vermektedir. Dünya yapı sektörünün dev markalarıyla yapılmış distribütörlük anlaşmalarından beslenen bu ürün yelpazesi, yüzlerce farklı kombinasyon oluşturma olanağını sunmaktadır. Mekanı oluşturan tüm boyutlara en kaliteli çözümleri sunma felsefesinin arkasında duran, bu sayede sektördeki liderliğini koruyan BERAS; Tavan ve Zemin ürünleriyle mekanın altını ve üstünü biçimlendirirken, estetik ve fonksiyonelliğin göze çarptığı Bölme Duvar Sistemleriyle yapılarda yaşam kalitesini maksimum düzeye çıkarmakta; Havalandırma Sistemleri ile de yaşam ve çalışma alanlarında daha rahat nefes almanızı sağlamaktadir.

Kalite, istikrar, teknoloji ve yenilik anlayışından ödün vermeden sürdürdüğü çalışmalarıyla Türkiye'de Yapı ve Zemin sektöründe değişimin öncülerinden BERAS, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. BERAS, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi, bilgi ve deneyimi en iyi şekilde değerlendirmekte; her geçen gün yenilerini eklediği küresel tecrübelerinin de katkısıyla, lider konumunu güçlendirmektedir. Ürünlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmakta; bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi küresel boyutta temsil etmektedir. Gerek yurtiçindeki gerekse yurtdışında farklı ölçekteki projelerin yanı sıra mega projeleri de  artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, BERAS’ın hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.

BERAS'ın yaşam ve çalışma ortamlarına keyif katan çözümlerinin üretimi de doğal olarak en kaliteli şartlar altında BERAS entegre üretim tesislerinde gerçekleştirilmektedir. Tüm tesislerde üstün teknolojik ekipmanla yapılan sertifikalı yurtiçi üretimde süreç, hammadde girişinden bitmiş ürünün çıkışına kadar bilgisayar kontrollü takip edilmektedir. Beras bugün, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetiyle, yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini artırmak için, tüm ürünlerini yine son teknoloji test yöntemleri ile test ederek, sürekli iyileştirmeyi hem amaç hem de araç haline getirmeyi başarmıştır.

BERAS, müşterileri ve tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkilerle, çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla; hem temsilcisi olduğu uluslararası üne sahip değerli markalar hem de her biri dünya standartlarında ürünler olan kendi markalarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.